Terug

Accubak Talamex powered 50Amp

  • Artikelcode: 14641106

Accubak van Talamex met een 50 Amp automatische zekering. Accubak is voorzien van deksel met voor gemonteerde bedrading voor accupool aansluiting, 2x12V stopcontact, externe vleugelmoer aansluiting voor het aansluiten van een elektromotor of acculader.

€96,60 89,84

Aan verlanglijst toevoegen

  • Voor 16:00 besteld, Mits op voorraad morgen in huis TooltipWij leveren ook op zaterdag!
  • Gratis verzending vanaf 99.- in NL
  • Meer dan 15.000 Producten
  • Veilig betalen via een SSL verbinding!

Productomschrijving

Accubak Talamex powered 50Amp

Tevens is deze accubak voorzien van een handige accutester; met een druk op de knop ben u op de hoogte van de accu-status.

Deze accubak is dan ook de ideale oplossing voor kleine schepen zonder vast boordnet en situaties waar geen direct 12V netwerk aanwezig is, zoals bijvoorbeeld bij het gebruik van een elektromotor tot 55lbs.. De 12V stopcontacten hebben een 15A zekering en de Elektromotor aansluiting heeft een 50A. De accubak is geschikt voor 105Ah accu's. De accubak is ter beveiliging voorzien van 2 automatische zekeringen.
  • Afmetingen  Binnen Lengte 343mm x Breedte 194mm x Hoogte 229mm
  • Afmetingen  Buiten Lengte 415mm x Breedte 225mm x Hoogte 300mm
 
Accubak is voorzien van sterke handgreep en wordt geleverd inclusief riem.

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Accubak Talamex powered  50Amp

    Accubak Talamex powered 50Amp

    96,60 89,84

    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »