Minn Kota Ulterra 2 Boegmotor
Minn Kota Ulterra 2 boegmotor met automatisch in- en uitklappen
Wissel eenvoudig tussen varen en vissen met de Minn Kota Ulterra 2. Met een druk op de knop klap je de boegmotor in of uit en verstel je de motordiepte elektrisch. Je hoeft daarvoor niet naar de boeg te lopen of de motor met de hand op te tillen.
De Ulterra 2 is bedoeld voor zoet water en verkrijgbaar met 80 lbs stuwkracht op 24V of 112 lbs op 36V. Beide uitvoeringen hebben een ingebouwde Dual Spectrum CHIRP-transducer en worden geleverd met een Wireless Remote.
Auto Stow & Deploy
Met Auto Stow & Deploy laat je de motor automatisch vanuit de transportstand in het water zakken. Klaar om naar een andere stek te varen? Met de bediening berg je hem weer op.
Dit maakt de Ulterra 2 een praktische keuze wanneer je regelmatig van visstek wisselt of de motor liever op afstand in- en uitklapt.
Power Trim: elektrisch de diepte verstellen
Met Power Trim pas je de diepte van de motor elektrisch aan. Zo kun je de motor tijdens het vissen hoger of lager zetten zonder een handmatige diepteverstelling te bedienen.
Zorg er bij het instellen voor dat de propeller voldoende onder water blijft, ook wanneer de boot door golven beweegt.
Op de stek blijven met Spot-Lock
Spot-Lock houdt je boot automatisch rond een gekozen GPS-positie. De motor stuurt en corrigeert de invloed van wind en stroming, zodat jij je kunt concentreren op het vissen.
Met de Wireless Remote met scherm bedien je de motor en de beschikbare GPS-functies vanaf jouw plek in de boot.
Samenwerken met jouw fishfinder
De Ulterra 2 ondersteunt draadloze koppeling met compatibele Minn Kota-fishfinders. Met geschikte apparatuur gebruik je functies zoals Draw & Navigate: teken een route op het scherm en laat de motor deze volgen.
Intelligent Depth Control kan bij ondiep water waarschuwen en automatisch Spot-Lock inschakelen. De beschikbaarheid van systeemfuncties hangt af van de aangesloten apparatuur, software, kaarten en instellingen.
Ingebouwde Dual Spectrum CHIRP-sonar
Beide uitvoeringen hebben DSC: Dual Spectrum CHIRP. Deze ingebouwde transducer levert traditionele 2D-sonarbeelden van vis, bodem en structuren op een geschikte fishfinder.
DSC is geen Down Imaging, Side Imaging of live sonar. Controleer vooraf of jouw fishfinder geschikt is en welke aansluitkabel nodig is.
Vergelijk de uitvoeringen
| Uitvoering | Stuwkracht | Voeding | Schachtlengte | Ingebouwde sonar | Afstandsbediening | Voetpedaal |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulterra 2 80 DSC | 80 lbs | 24V | 60 inch / 152 cm | Dual Spectrum CHIRP | Wireless Remote | Inbegrepen |
| Ulterra 2 112 DSC | 112 lbs | 36V | 60 inch / 152 cm | Dual Spectrum CHIRP | Wireless Remote | Inbegrepen |
Beide uitvoeringen beschikken over automatisch in- en uitklappen en elektrische diepteverstelling.
Meegeleverd
Minn Kota Ulterra 2 boegmotor
Wireless Remote met draagkoord
Heading Sensor
Ulterra voetpedaal met kabel
MKP-33 propeller
Bevestigingsmateriaal
Met het voetpedaal kun je de motor bedienen en het automatisch in- en uitklappen en de elektrische diepteverstelling aansturen.
Welke uitvoering past bij jouw boot?
Kies de stuwkracht op basis van het bootgewicht, de windvang en het vaarwater. De 80 lbs uitvoering vereist een geschikte 24V-accuvoorziening; de 112 lbs uitvoering werkt op 36V.
Meet voor de schachtlengte de afstand tussen de montageplek op de boeg en de waterlijn. Ook bij golfslag moet de motor voldoende onder water blijven.
Advies en montage bij Aspius
Aspius helpt je bij het kiezen van de motor, accu, acculader en elektrische aansluiting. Bij montage kijken we ook naar de beschikbare ruimte op de boeg en de vrije beweging tijdens het automatisch in- en uitklappen.
Voor advies en installatie kun je terecht in onze winkel en werkplaats in Drachten. Neem contact met ons op voor een passende samenstelling of prijsopgave.













